0533 550 95 81

BEYTER BEYPAZARI DUTLU TAHTALI TERMAL TESİSLERİ 0312 772 41 00 - 0312 763 14 20 - 0533 614 16 28 - 0542 317 73 84

Tesislerimizin Kapasitesi:
Tesisler 300 Oda ve 400 yatak kapasitelidir.Odaların 36 adedi küvetlidir ve kaplıca suyu mevcuttur. Küvetli kaplıca suyu olan odalarda, Telefon, Televizyon, Buzdolabı, Duş, Tuvalet, Balkon mevcuttur. 24 adet olan duşlu odalarda ise balkon, duş, tuvalet , mevcuttur.240 adet olan odalar ise muhtelif yatak kapasiteli olup pansiyon tipindedir.Tesislerde konaklayanlardan sadece yatak ücreti alınmaktadır.Banyo ve termal içme sularından ise ücretsiz istifade edilmektedir. Yatak ücretleri odaların sınıf ve özelliklerine göre değişmektedir.


Blok Oteller ve Pansiyonlar:
A Blok : Yaz Kış açıktır. Normal ve Suit odalarıyla hizmet vermektedir. Odalar 2 ve 3 kişiliktir. Otelin içinden kaplıca hamamlarına rahatlıkla inebilirsiniz.Odalarda Televizyon, Buzdolabı, Telefon mevcuttur. Kaplıca suyu odalardaki küvetlerde kullanımınıza sunulmuştur. yarım pansiyon dahildir
Yaz ve Kış Aylarında Bütün Yıl Boyunca Açıktır.
H - İ Bloklar : 13 ve 18 nolu odalar, Küvetleri Odaların içinde olup kaplıca suyu mevcuttur. Odalarda Televizyon, Buzdolabı, Telefon, 2 ve 3 yatak olanları mevcuttur. Yarım Pansiyon olarak hizmet vermektedir.
Kış Aylarında Kapalıdır.

Otel Odalarından Görüntü
Tesislerimizdeki Banyolar, İçmeler, Sosyal Tesisler:
Tesislerde 4 adet kür havuzu bulunmaktadır.Kür havuzlarından ikisi bayanların, ikisi bayların hizmetine sunulmuştur.Bayan ve bay olarak ayrılan kür havuzlarının ikisinin su sıcaklığı 50 derece,diğer iki kür havuzunun su sıcaklığı ise 45 derecedir. Ayrıca iki adet modern görünümlü içme kürlerine uygun kaynak suyu çesmesi hizmetinize sunulmuştur. Tesislerde bulunan sosyal imkanlar ise, TV salonları, Restoran, Market, hediyelik eşya standı, erkek berberi, çamaşırhane, mescid, 450 m2 çocuk oyun parkı, Gece gündüz hizmet veren PTT acentalığı, ayrıca tesislerde kalanların sağlık kontrolleri için sözleşmeli doktor, hemşire ecza dolabı mevcuttur.Tesisler vadi içerisinde tamamen ağaçlarla kaplı yeşillikler içerisinde, temiz havasıyla sağlığa uygun şekilde hizmet vermektedir. görüş ve önerilerinize her zaman açık olduğumuzu bilmeniz bizi yeni yatırımlar yapmaya teşvik edecektir. Yapıcı tenkitlere her zaman açık olarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir.Tesislerimiz yıl boyunca yaz, kış açıktır.


BEYTER

Tesislerimize şifa bulmak için gelen Hastalarımızın sayısı bir hayli çoktur.Çok eskilere dayalı bir geçmişimiz vardır.Şifa dağıtması yönündeki kür banyoları ve içme sularındaki mineraller bir çok hastalığa derman olmaktadır. Eski konuklarımız bizi çok iyi bilir ve tanırlar.Eskilerin bildikleri ve halen ( Dutlu - Tahtalı ) eski ve yine bilinen adıyla BEYTER halen Dutlu - Tahtalı olarak bilinir.

Detay

2 +

Banyo

5 +

Doğal çeşme

1200 +

Oda

5500 +

Mutlu Müşteri

Müşteri Yorumları

Değerli yorumlarınız