0533 550 95 81

BEYTER BEYPAZARI DUTLU TAHTALI TERMAL TESİSLERİ 0312 772 41 00 - 0312 763 14 20 - 0533 614 16 28 - 0542 317 73 84

Termal İçme Suyu Endikasyonları
İçme kürleri şeklinde kalsiyum sülfat içermesinden ötürü üst gastrointestinal sistemin fonksiyonel rahatsizlıklarında ve bagirsak motivite bozukluklarında seçilmis ürolithiasis olgularında proflaksi ve metoproflaksi amacıyla yardımcı tedavi unsuru olarak kullanılabılır niteliktedir.


İçme Kürleri ve İçmeler Hakkında
Tesislerimizi İçme Kürleri İçin Mevcut olan çeşmeleri yeniden düzenlenmiş ve hastalarımızın rahat bir şekilde oturarak, içme kürlerini yapabilmeleri için Yaz ve Kış kullanılmak üzere kapalı alan içerisine alınmıştır.
Tesislerimizi geniş bir alana yayılması sebebiyle bölgesel olarak iki adet içme kaynak suyu kür Çeşmesi bulunmaktadır.


İşletme Ruhsatları Yenilendi
Avrupa Birliği Uyum Paketi Çerçevesinde Kaplıcalar Yönetmeliğine göre yeniden düzenlenen ve Türkiyedeki bütün Kaplıcaların Uyum Paketine göre yeniden yapılanması Tesis izinlerini ve İşletme İzinlerini yenilemeleri gerekliliğinden Beyter Dutlu Tahtalı Termal Tesisleri Olarak Sağlık Bakanlığı'na Yapılan Müracaat ve yenileme çalışmaları
doğrultusunda Tesis İzinleri ve İşletme İzinleri Yenilenmiş ve ( 21.03.2005 Tarih 43 no'lu ) Bakanlık tarafından uygun bulunarak Beyter Dutlu Tahtalı Termal Tesisleri olarak tarafımıza verilmiştir. Benyolar bölümünde, Analiz Raporları ile birlikte Tesis iznimizin suretini tetkiklerinize sunduk Buraya Tıklayarakta İlgili sayfalarımıza ulaşabilir inceleme yapabilirsiniz.


BEYTER

Tesislerimize şifa bulmak için gelen Hastalarımızın sayısı bir hayli çoktur.Çok eskilere dayalı bir geçmişimiz vardır.Şifa dağıtması yönündeki kür banyoları ve içme sularındaki mineraller bir çok hastalığa derman olmaktadır. Eski konuklarımız bizi çok iyi bilir ve tanırlar.Eskilerin bildikleri ve halen ( Dutlu - Tahtalı ) eski ve yine bilinen adıyla BEYTER halen Dutlu - Tahtalı olarak bilinir.

Detay

2 +

Banyo

5 +

Doğal çeşme

1200 +

Oda

5500 +

Mutlu Müşteri

Müşteri Yorumları

Değerli yorumlarınız