0533 550 95 81

BEYTER BEYPAZARI DUTLU TAHTALI TERMAL TESİSLERİ 0312 772 41 00 - 0312 763 14 20 - 0533 614 16 28 - 0542 317 73 84

Dutlu:
A Blok Otelimizin giriş katında bulunan banyolarımız, bayan ve erkek olmak üzere ayrılmıştır. Erkek banyo girişi ve Bayan banyo girişleri tamamen ayrıdır. Banyo girişlerinde soyunma kabinleri, duş, wc mevcuttur. Banyolarımız gün içi kullanımında kaplıca suyunu sürekli devretmektedir.sabah saat beşte açılan banyolarımız siz konuklarımıza akşam saat yediya kadar hizmet vermekte ve akşam havuzlar tamamen boşaltılmakta, dezenfekte edilmekte temizlenmekte ve tekrar doldurulmaktadır. Havuz Suyu sicaklığı 45 derecedir. Havuzlarımızda hijyen açısından terlik ve benzeri şeyler bulundurulmamaktadır.Havuzlarımıza kendi imkanlarınızla getireceğiniz terlik, havlu, bornoz vs giysileri kullanabileceksiniz. diğer şekilde havlu, şort, bornoz hizmetimiz yoktur. Ancak yenisini tesislerimizin marketlerinden temin etme olanağınız mevcuttur.


Tahtalı:
F Blok Otelimizin giriş katında bulunan banyolarımız, bayan ve erkek olmak üzere ayrılmıştır. Erkek banyo girişi ve Bayan banyo girişleri tamamen ayrıdır. Banyo girişlerinde soyunma kabinleri, duş, wc mevcuttur. Banyolarımız gün içi kullanımında kaplıca suyunu sürekli devretmektedir.sabah saat beşte açılan banyolarımız siz konuklarımıza akşam saat yediya kadar hizmet vermekte ve akşam havuzlar tamamen boşaltılmakta, dezenfekte edilmekte temizlenmekte ve tekrar doldurulmaktadır.Havuz Suyu sicaklığı 50 derecedir. Havuzlarımızda hijyen açısından terlik ve benzeri şeyler bulundurulmamaktadır.Havuzlarımıza kendi imkanlarınızla getireceğiniz terlik, havlu, bornoz vs giysileri kullanabileceksiniz. diğer şekilde havlu, şort, bornoz hizmetimiz yoktur. Ancak yenisini tesislerimizin marketlerinden temin etme olanağınız mevcuttur.  

BEYTER

Tesislerimize şifa bulmak için gelen Hastalarımızın sayısı bir hayli çoktur.Çok eskilere dayalı bir geçmişimiz vardır.Şifa dağıtması yönündeki kür banyoları ve içme sularındaki mineraller bir çok hastalığa derman olmaktadır. Eski konuklarımız bizi çok iyi bilir ve tanırlar.Eskilerin bildikleri ve halen ( Dutlu - Tahtalı ) eski ve yine bilinen adıyla BEYTER halen Dutlu - Tahtalı olarak bilinir.

Detay

2 +

Banyo

5 +

Doğal çeşme

1200 +

Oda

5500 +

Mutlu Müşteri

Müşteri Yorumları

Değerli yorumlarınız