0533 550 95 81

BEYTER BEYPAZARI DUTLU TAHTALI TERMAL TESİSLERİ 0312 772 41 00 - 0312 763 14 20 - 0533 614 16 28 - 0542 317 73 84

Tesislerimiz Hakkında:


Hakkımızda:
Termal tesislerimiz bütünlük arz eder. Derli toplu görünümdedir. Tarihi ve doğa güzellikleri açısından zengindir.Tesislerimizde her türlü imkan mevcuttur.Sağlık açısından zengin Termal kaynak suyuna sahip olan tesislerimizin son yapılan Kaplıca suyu analiz raporları Sağlık Bakanlığından alınmış, sağlık açısından faydaları değerlendirilip , tarafımıza verilmiştir. Kaplıcamızın termal kaynak suyunun tam özelliklerini Banyolar ve içmelerin faydaları sayfalarımızda bulabilirsiniz biz, siz değerli konuklarımızın sağlığı açısından hizmette sınır tanımıyoruz.

Tesislerimize şifa bulmak için gelen Hastalarımızın sayısı bir hayli çoktur.Çok eskilere dayalı bir geçmişimiz vardır.Şifa dağıtması yönündeki kür banyoları ve içme sularındaki mineraller bir çok hastalığa derman olmaktadır. Eski konuklarımız bizi çok iyi bilir ve tanırlar.Eskilerin bildikleri ve halen ( 
Dutlu - Tahtalı ) eski ve yine bilinen adıyla BEYTER halen Dutlu - Tahtalı olarak bilinir. Açıklamak gerekirse ;

Dutlu:
Asırlık dut ağacının yanında bulunan kür banyoları dolayısıyla o bölgeye dutlu denilmiştir. Bu Dut ağacı halen meyva vermekte olup, Evliya Çelebi'nin seyahatnamesinde adı geçen asırlık dut ağacını halen muhafaza etmekten gurur duyuyoruz.


Tahtalı:
eskilerde ve şimdi su ısısının 50 derece olmasından dolayı havuzların üzerinde sıra sıra bulunan ve bunlara tutunarak sıcak suya yavaş yavaş girilebilmesini kolaylaştırmasından ötürü Tahtalı olarak bilinir. Günümüzde bu ağaçlar yerini modern krom nikel tutamaklara ve havuz iniş merdivenlerine bırakmış, Havuzların içi çevresi granit döşenerek temizlik ve hijyen açısından çok hoş bir görünümle yeniden dekore edilmiştir. Bu sene yapmış olduğumuz yeni yatırımlarla banyolarımızın , içmelerimizin görünümleri tamamen yenilenmiş. ve siz değerli konuklarımızın hizmetine sunulmuştur.


Banyolar Hakkında:
Banyolarımız gün içi kullanımında kaplıca suyunu sürekli devretmektedir.sabah saat beşte açılan banyolarımız siz konuklarımıza akşam saat yediya kadar hizmet vermekte ve akşam havuzlar tamamen boşaltılmakta, dezenfekte edilmekte temizlenmekte ve tekrar doldurulmaktadır.Havuzlarımızda hijyen açısında terlik ve benzeri şeyler bulundurulmamaktadır.Havuzlarımıza kendi imkanlarınızla getireceğiniz terlik, havlu,bornoz vs giysileri kullanabileceksiniz. diğer şekilde havlu, şort, bornoz hizmetimiz yoktur. Ancak yenisini tesislerimizin marketlerinden temin etme olanağınız mevcuttur.

BEYTER

Tesislerimize şifa bulmak için gelen Hastalarımızın sayısı bir hayli çoktur.Çok eskilere dayalı bir geçmişimiz vardır.Şifa dağıtması yönündeki kür banyoları ve içme sularındaki mineraller bir çok hastalığa derman olmaktadır. Eski konuklarımız bizi çok iyi bilir ve tanırlar.Eskilerin bildikleri ve halen ( Dutlu - Tahtalı ) eski ve yine bilinen adıyla BEYTER halen Dutlu - Tahtalı olarak bilinir.

Detay

2 +

Banyo

5 +

Doğal çeşme

1200 +

Oda

5500 +

Mutlu Müşteri

Müşteri Yorumları

Değerli yorumlarınız