Rezervasyon Tel : 0 312 772 41 00 - Gsm : 0 533 614 16 28
İşletme Ruhsatı
Sağlık Bakanlığı İşletme Ruhsatı

ANKARA
Hava Durumu ( Ankara )


Otel Odaları Banyosu - Kaplıca Suyu Mevcuttur


  Tesislerimizde Konaklama:

Tesislerimizin Kapasitesi:
Tesisler 300 Oda ve 400 yatak kapasitelidir.Odaların 36 adedi küvetlidir ve kaplıca suyu mevcuttur. Küvetli kaplıca suyu olan odalarda, Telefon, Televizyon, Buzdolabı, Duş, Tuvalet, Balkon mevcuttur. 24 adet olan duşlu odalarda ise balkon, duş, tuvalet , mevcuttur.240 adet olan odalar ise muhtelif yatak kapasiteli olup pansiyon tipindedir.Tesislerde konaklayanlardan sadece yatak ücreti alınmaktadır.Banyo ve termal içme sularından ise ücretsiz istifade edilmektedir. Yatak ücretleri odaların sınıf ve özelliklerine göre değişmektedir.

Blok Oteller ve Pansiyonlar
:
A Blok : Yaz Kış açıktır. Normal ve Suit odalarıyla hizmet vermektedir. Odalar 2 ve 3 kişiliktir. Otelin içinden kaplıca hamamlarına rahatlıkla inebilirsiniz.Odalarda Televizyon, Buzdolabı, Telefon mevcuttur. Kaplıca suyu odalardaki küvetlerde kullanımınıza sunulmuştur. yarım pansiyon dahildir
Yaz ve Kış Aylarında Bütün Yıl Boyunca Açıktır.
H - İ Bloklar : 13 ve 18 nolu odalar, Küvetleri Odaların içinde olup kaplıca suyu mevcuttur. Odalarda Televizyon, Buzdolabı, Telefon, 2 ve 3 yatak olanları mevcuttur. Yarım Pansiyon olarak hizmet vermektedir.
Kış Aylarında Kapalıdır.


Otel Odalarından Görüntü
Tesislerimizdeki Banyolar, İçmeler, Sosyal Tesisler
:
Tesislerde 4 adet kür havuzu bulunmaktadır.Kür havuzlarından ikisi bayanların, ikisi bayların hizmetine sunulmuştur.Bayan ve bay olarak ayrılan kür havuzlarının ikisinin su sıcaklığı 50 derece,diğer iki kür havuzunun su sıcaklığı ise 45 derecedir. Ayrıca iki adet modern görünümlü içme kürlerine uygun kaynak suyu çesmesi hizmetinize sunulmuştur. Tesislerde bulunan sosyal imkanlar ise, TV salonları, Restoran, Market, hediyelik eşya standı, erkek berberi, çamaşırhane, mescid, 450 m2 çocuk oyun parkı, Gece gündüz hizmet veren PTT acentalığı, ayrıca tesislerde kalanların sağlık kontrolleri için sözleşmeli doktor, hemşire ecza dolabı mevcuttur.Tesisler vadi içerisinde tamamen ağaçlarla kaplı yeşillikler içerisinde, temiz havasıyla sağlığa uygun şekilde hizmet vermektedir. görüş ve önerilerinize her zaman açık olduğumuzu bilmeniz bizi yeni yatırımlar yapmaya teşvik edecektir. Yapıcı tenkitlere her zaman açık olarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir.Tesislerimiz yıl boyunca yaz, kış açıktır.

Lobi


 
  BEYTER - BEYPAZARI TERMAL TESİSLERİ
-----------------------------------------------
Ankara Beypazarı Karayolu 85.Km BEYPAZARI
-----------------------------------------------
Tel :     0 312 772 41 00 ( pbx )
Tel :     0
312 763 14 20
Gsm 1: 0
533 614 16 28
Gsm 2: 0
542 317 73 84
Fax :    0
312 772 40 02
-----------------------------------------------
Ankara - Beypazarı Devlet Karayolu 85.Km
Mail 1: beyter@beyter.com.tr
Mail 2: info@beyter.com.tr

-----------------------------------------------
Ankara'dan Ulaşım İçin:
BEYPAZARI OTOBÜSLERİ

Tel : 0 312 341 33 44

www.beyter.com.tr
www.beypazariicmeceleri.com
www.beypazarikaplicalari.com
www.beypazaritermal.com
www.beypazaritermalkaplicalari.com
www.beypazaritermaltesisleri.com
  Beyter-Beypazarı termal tesisleri
BEYPAZARI TERMAL TESİSLERİNDEN GÖRÜNTÜ
 

 

AmazingCounters.com


MAİL ORDER ORMUNU İNDİRİNİZ